Organigrama CURSO 2020 - 2021

Órganos unipersonales / Norbakarreko organoak

Directora general / Zuzendari nagusia Toñi de Nicolás
Directora Pedagógica de ESO y Bachiller / DBH eta Batxilergoko Zuzendari Pedagogikoa Inmaculada Lorda
Directora Pedagógica de Infantil y Primaria / Haur eta Lehen Hezkuntzako Zuzendari Pedagogikoa Inmaculada Arce
Coordinadora de ESO y Bachiller / DBH eta Batxilergoko Koordinatzailea Ana Unzurrunzaga
Coordinador de Educación Primaria / Lehen Hezkuntzako Koordinatzailea Joseba Mardaras
Coordinadora de Educación Infantil / Haur Hezkuntzako Koordinatzailea Iratxe Calleja
Coordinadora de Pastoral Silvia Albarrán
Coordinadora de Gestión de Calidad / Erabateko kalitatearenGestiorako koordinatzailea Toñi de Nicolás
Orientador / Orientatzailea Federico Pérez
Consultora / Kontsultorea Diana Martínez

 

Claustro de profesores / Irakasle klaustroa

Profesores tutores / Tutoreak diren irakasleak :

Educación infantil / Haur Hezkuntza:

Aula de 2 años A - Bi urte A Iratxe Calleja
Aula de 2 años B - Bi urte B Anabel Sánchez 
1ºA (3 años) - 1. A (3 urte) Lucía Gutiérrez
1ºB (3 años) - 1. B (3 urte) Begoña Simón
2ºA (4 años) - 2. A (4 urte) Iratxe Losas
2ºB (4 años) - 2. B (4 urte) Blanca Abad
3ºA (5 años) - 3. A (5 urte) Lourdes Martínez
3ºB (5 años) - 3. B (5 urte) Begoña Maruri

Educación Primaria / Lehen Hezkuntza

1ºA / 1.A Noemí Granda
1ºB / 1.B Teresa Pérez
2ºA / 2.A Patricia Mangas
2ºB / 2.B Josune Gutiérrez
3ºA / 3.A Jose Mari Gómez
3ºB / 3.B Joseba Mardaras
4ºA / 4.A Mario Maestro
4ºB / 4.B Begoña del Río
5ºA / 5.A Aroa Barandika
5ºB / 5.B Jon Dañobeitia
6ºA / 6.A Mikel Ruiz
6ºB / 6.B Silvia Albarrán

Educación Secundaria Obligatoria (ESO) / DBH Derrigorrezko Bigarren Hezkuntza

1ºA / 1.A Borja González
1ºB / 1.B Asier Cabezas
2ºA / 2.A Tania Pérez
2ºB / 2.B Leire Artiñano
3ºA / 3.A Idoia Guerricabeitia
3ºB / 3.B Eva Mayoral
4ºA / 4.A Xabier Landa
4ºB / 4.B Sonia Fernández

Bachiller / Batxilergoa

1ºA / 1.A Javier Buces
1ºB / 1.B Naira Gervasini
2ºA / 2.A Lolo Lasterra
2ºB / 2.B Ana Carmen Echeverría

 

Profesores no tutores / Tutoreak ez diren irakasleak:

Concha Álvarez                 Inmaculada Lorda
Jon Álvarez            Diana Martínez
Elena Anzuela Rebeca Muñoz
Inmaculada Arce Fede Pérez
Naiara Armenteros                        Begoña Roces
Elsa Berenguer Ibane Rugama
Cristina Carnota        Ana Begoña Sáez de Lafuente
Isabel Carrascal Amara Sainz
Amparo de Bran Elvira Salaverri
Toñi de Nicolás Sonia Sánchez
Ana del Río Mayte Taboada
Zuriñe Etxeandia Txerra Tejedor
Carlos Fernández Alex Torrado
Mariana Gortazar Ana Unzurrunzaga
H. Mari Jose Laña  

 

TEI / HHT                   Estíbaliz Godoy - Sara Muñoz                       
EAE   Erika Cotano - Laura Domínguez

 

Personal de Administración y servicios / Administrazioko eta zerbitzuetako langileak:

Secretaria / Idazkaria Almudena Ugarte
Administradoras / Administratzaileak Nieves Martín / Jone Arenaza
Recepcionistas / Harreragileak Iratxe Urresola / Cristina Ajuria
Mantenimiento del edificio / Eraikinaren mantenimendua Merche Vallejo / Walter Lasa
Mantenimiento informático / Informatika mantenimendua Aitor Bergara

Consejo Escolar / Eskola Kontseilua:

Presidenta / Presidentea

Inmaculada Arce

Representantes de la Entidad Titular / Titular Erakundearen Ordezkariak

Toñi de Nicolás
H. Mari José Laña
H. Milagros Gandarias

Representantes de los padres de alumnos / Ikasleen Gurasoen Ordezkariak

Natalia Conde
Iratxe Gallo
Frank Thäsler
Vicky Minguito                      

Representantes de los profesores / Irakasleen ordezkariak

Blanca Abad
Eva Mayoral
José Mari Gómez
Lourdes Martínez 

Representantes de los alumnos / Ikasleen Ordezkariak

Lucía Mujika

Lucía Ramírez

Representantes personales no docentes / Irakasle ez direnen ordezkaria Cristina Ajuria
Representante del Ayuntamiento / Udaletxearen ordezkaria Ander Santamaría
  • PUNTA GALEA-SOPELANA
  • GOOD BYE, KLOE!
  • PREMIOS EXCELENCIA ACADÉMICA
  • PREMIOS OLIMPIADAS MATEMÁTICAS