Organización. Organigrama CURSO 2019 - 2020

Órganos unipersonales / Norbakarreko organoak

Directora general / Zuzendari nagusia Toñi de Nicolás
Directora Pedagógica de ESO y Bachiller / DBH eta Batxilergoko Zuzendari Pedagogikoa Inmaculada Lorda
Directora Pedagógica de Infantil y Primaria / Haur eta Lehen Hezkuntzako Zuzendari Pedagogikoa Inmaculada Arce
Coordinadora de ESO y Bachiller / DBH eta Batxilergoko Koordinatzailea Ana Unzurrunzaga
Coordinador de Educación Primaria / Lehen Hezkuntzako Koordinatzailea Joseba Mardaras
Coordinadora de Educación Infantil / Haur Hezkuntzako Koordinatzailea Naiara Armenteros
Coordinadora de Pastoral Silvia Albarrán
Coordinadora de Gestión de Calidad / Erabateko kalitatearenGestiorako koordinatzailea Toñi de Nicolás
Orientador / Orientatzailea Federico Pérez
Consultora / Kontsultorea Diana Martínez

 

Claustro de profesores / Irakasle klaustroa

Profesores tutores / Tutoreak diren irakasleak :

Educación infantil / Haur Hezkuntza:

Aula de 2 años A - Bi urte A Iratxe Calleja
Aula de 2 años B - Bi urte B Anabel Sánchez /Marga Fernández
1ºA (3 años) - 1. A (3 urte) Lucía Gutiérrez
1ºB (3 años) - 1. B (3 urte) Begoña Simón
2ºA (4 años) - 2. A (4 urte) Begoña Maruri
2ºB (4 años) - 2. B (4 urte) Lourdes Martínez
3ºA (5 años) - 3. A (5 urte) Iratxe Losas
3ºB (5 años) - 3. B (5 urte) Blanca Abad

Educación Primaria / Lehen Hezkuntza

1ºA / 1.A Rebeca Muñoz
1ºB / 1.B Josune Gutiérrez
2ºA / 2.A Noemí Granda
2ºB / 2.B Elsa Berenguer
3ºA / 3.A Mario Maestro
3ºB / 3.B Begoña del Río
4ºA / 4.A Jose Mari Gómez
4ºB / 4.B Joseba Mardaras
5ºA / 5.A Mikel Ruiz
5ºB / 5.B Silvia Albarrán
6ºA / 6.A Aroa Barandika
6ºB / 6.B Jon Dañobeitia

Educación Secundaria Obligatoria (ESO) / DBH Derrigorrezko Bigarren Hezkuntza

1ºA / 1.A Borja González
1ºB / 1.B Asier Cabezas
2ºA / 2.A Tania Pérez
2ºB / 2.B Leire Artiñano
3ºA / 3.A

Idoia Guerricabeitia

3ºB / 3.B Eva Mayoral
4ºA / 4.A Xabier Landa
4ºB / 4.B

Arantza Santos / Sonia Fernández

Bachiller / Batxilergoa

1ºA / 1.A Javier Buces
1ºB / 1.B Maria Díez
2ºA / 2.A Lolo Lasterra
2ºB / 2.B Ana Carmen Echeverría

 

Profesores no tutores / Tutoreak ez diren irakasleak:

Concha Álvarez                 Aitor Oyanguren
Jon Álvarez            Fede Pérez
Elena Anzuela Jon Pérez
Inmaculada Arce Begoña Roces
Naiara Armenteros                        Ibane Rugama
Cristina Carnota        Ana Begoña Sáez de Lafuente
Isabel Carrascal Amara Sainz
Amparo de Bran Elvira Salaverri
Toñi de Nicolás Sonia Sánchez
Sonia Fernández Mayte Taboada
H. Mari Jose Laña Txerra Tejedor
Inmaculada Lorda Alex Torrado
Diana Martínez Ana Unzurrunzaga

 

TEI / HHT              Estíbaliz Godoy                                
EAE   Erika Cotano

 

Personal de Administración y servicios / Administrazioko eta zerbitzuetako langileak:

Secretaria / Idazkaria

Almudena Ugarte

Administradora / Administratzailea Nieves Martín
  Jone Arenaza
Recepcionistas / Harreragileak Iratxe Urresola
Cristina Ajuria

Mantenimiento del Edificio / Eraikinaren Mantenimendua

Merche Vallejo

Walter Lasa

Mantenimiento Informático / Informatika Mantenimendua

Aitor Bergara 

Consejo Escolar / Eskola Kontseilua:

Presidenta / Presidentea

Inmaculada Arce

Representantes de la Entidad Titular / Titular Erakundearen Ordezkariak

Toñi de Nicolás
H. Mari José Laña
H. Milagros Gandarias

Representantes de los padres de alumnos / Ikasleen Gurasoen Ordezkariak

Natalia Conde
Iratxe Gallo
Frank Thäsler
Vicky Minguito                      

Representantes de los profesores / Irakasleen ordezkariak

Blanca Abad
Eva Mayoral
José Mari Gómez
Lourdes Martínez 

Representantes de los alumnos / Ikasleen Ordezkaria

 

Lucía Mujika

Lucía Ramírez

Representantes personales no docentes / Irakasle ez direnen ordezkaria Cristina Ajuria
Representante del Ayuntamiento / Udaletxearen ordezkaria Ander Santamaría
  • 3.ZIKLOKO AGURRA
  • HAUSTERRE EGUNA
  • BIZKAIKO ZUBIA - LH 4.MAILA
  • INICIO DE CURSO